廣告編號: 7121821

物業編號: D173187

相片(8)
平面圖(1)

更新日期: 15/05/2026

刊登日期: 15/05/2026

領凱 高層

住宅

超高層開闊視野

日出康城 康城路1號

實用

676 呎

@13,314

建築

901 呎

@9,989

間隔

3房(1套)1廳2浴室

樓齡

12/2012(14年)

光猛開揚

連租約售

校網:

小學:95 中學:西貢區

盤源描述

Selina Zhang

S-124954

張玲

連租約出售,冇樓睇。 2房2廁。

升跌

21/04/2026
日出康城
領凱 10座左翼 低層 B室
$708萬
681ft²
@10,396
903ft²
@7,841

+37.4%

20/04/2026
日出康城
領凱 11座左翼 低層 B室
$880萬
1,005ft²
@8,756
1,333ft²
@6,602

+1.1%

27/02/2026
日出康城
領凱 11座左翼 中層 D室
$765萬
729ft²
@10,494
958ft²
@7,985

+31.8%

領凱 物業位置

日出康城 康城路1號

本公司其他盤源

全部